Fanklub

2011

Začátkem května 2011 se vytvořila facebooková stránka pod názvem Skupina Kabát FANS CZ/Sk. Jako admin nebo majitel tohoto fanklubu jsem velký fanoušek kapely Kabát. Na facebookové stránce jsem přidával statusy ohledně kapely KABÁT a tak jsem se i rozhodl vytvořit oficiální profil pro tuto Facebookové stránce. V tomto roce byla také vytvořena klubovna na slovenském servery a to je Pokec.sk pod titulem Skupina KABÁT i profil na pokec.


2012

V tomto roce bylo v plánu přilákat více lidí a tak se vytvořila kategorie na mé webové stránce a pod url adresou webneexistuje/kapela-kabat-fans. V této kategorii byly základní informace a to jsou historie o kapele, pár písniček, aktuální koncerty v seznamu, biografie a diskografiestudiové alba. Nový účet na fanklub byl na webu KaraokeTexty jako v karaoke stylu nebo jsou vytvořeny PlayListy. V trištvrtine roku 2012 se vytvořila oficiální webová stránka po url adresou http://kabat-fans-cz-sk.webnode.cz ale web už neexistuje.


2013

Když byl rok 2013, tak stále se něco doplňovali jako ty informace na webu ale i dělala se aktivita na Facebookové stránce. V srpnu se vytvořila nová kategorie a byla to Novinky a první novinkou byla nebo ještě je Soutěž o měsíční fans. V říjnu byla další novinka a první hra pro fanklub a bylo to Mini Soutěž (Hlasování). V listopadu se vytvořil nový účet na LiveChatoo (neexistuje). Na konci roku v prosinci byly 2 soutěže najednou a první o výhru Adminem na měsíc a druhá o výhru Fans of the week na měsíc.


2014

Na začátku roku byla první novinka 2014 tvorba vlastního album což znamená, že si můžete vytvořit vlastní album ale písničky musí obsahovat od kapely Kabát. Po pár dní se vytvořen nový účet na YouTube i Google+. Skoro na konci března byla taková menší soutěž nebo spíše šlo jestli to znáte a byly to rozmazané obrázky. Nová soutěž nebo hra, která se pojmenovala TOP začínala od dubna v roce 2014. O pár dní později se zase vytvořil nový účet na Ask.fm. Nejdůležitější novinka až do současnost je: POZOR: Falešné alba ale i nejdůležitější informace pro vás pod názvem Kdo založil fanklub? Nový web, který se jmenoval nebo ještě volá Band Kabát Fans ale dnes funguje pouze na formuláře (od 2017).


2015

V tomto roce bylo pokračování na TOP 2015, který začal v polovině ledna. Po pár měsíců měl i admin 10denní dovolenou kde si vydělal nějaké peníze (PŘED/PO). Letní plány byly soupeř až na to, že se nikdo nezúčastil v Plug.dj ale nahradilo to Mini Event 2015. Oblíbená hra je Mini Games, která je založena na Slova, Vražda nebo Vyhodit (vyraďovačka). Rok 2015 byl nejúspešnejší protože Kabát Fans získal Oskara za 1.000 fanoušků.


2016

Minulý rok 2015 bylo úspěšnost na TOP 2015, tak se rozhodlo že se to udělá i letos a bude to TOP 2016. V srpnu se vytvořil účet na BandZone.cz. Minulý rok byla hra úspěšná pod názvem Mini Games 2015 a tak jistě se opakovala a to je Mini Games 2016. Na konci října byl speciál ale strašidelný a bylo to Halloween Special 2016. Byla vytvořena druhá webová stránka pod názvem Kabát Fans Shop.


2017

Začátkem roku 2017 jsem chtěl pro vás udělat akci pod názvem Píšu Textem Písničkou ale po dvou měsících se zrušila. Na YouTube kanálu byly vymazány videa protože jsem chtěl od managmentom autorské právo na jejich hudbu ale nepovolil a všechna videa byly zablokovány. Vytvořena nová webová stránka, která je tato ale ještě existuje i stará protože ta bude jen na formuláře. Přihlášení do Nábor pro dabing na Kabát Fans CZ/SK a stále to je aktuální. Pekelné léto s fanklubem co byly par písniček, které byly naplánovány a trvalo to celkem 2 měsíce a mezi tím byl i názorový článek z Svět s Marom. Vytvořené a naplánované obrázky na KABÁT TURNE 2017. Na konci roku byl špecialík pod názvem Vánoce 2017. Na konci roku byly přidány dva nábory, které jsou: Grafik a Animátorka.


2018

Na začátku roku se vytvořila nová FB skupina pod názvem: ♫ ♥ ♪ KABÁT ♪ ♥ ♫, která patří pod FB stránku. Začátkem února bylo změnění vzhledu fanklubu a to je Cirkus protože je i od KABÁT písnička, která se jmenuje Cirksuovej stan.


2019

Od února do května se přidávalo obrázky z TV pořady The Voice ČeskoSlovensko. V březnu se vytvořil účet na Google co se bude týkat hlavně formulářů a možná i jiných věcí (např: tabulky, fotky atd). KABÁT TURNÉ PÁSMO: PO ČERTECH VELKÝ TURNÉ 2019Obrázky a v ních koncert a autogramiáda. Upozorňovací info pro všechny: Upozorňoval jsem na FB stránce, Josef Pepa Vojtek a KABÁT je nesprávné neboť Pepa je členem kapely. Od 25.06.2019 odstranění Témat a Lekce ve FB skupině ♫ ♥ ♪ KABÁT ♪ ♥ ♫