BLACK FANS LIST

Black Fans List byl spuštěn na FB skupině ♫ ♥ ♪ KABÁT ♪ ♥ ♫, který je určen pro porušující členy FB skupiny. Jsou určena pravidla, která musí každý člen FB skupiny respektovat a dodržovat. Pokud člen FB skupiny porušuje pravidla má tresty a to jsou: 3x Upozornění, Odstavení na 24 hodin, Ban nebo Odstranění ze skupiny ale pokud člen není ze Slovenska nebo z Česka má tvrdší pravidla a to je ban za porušování pravidla.


 1. INZERÁT
 2. NEDOSTUPNÝ PŘÍSPĚVEK
 3. NENÁVISTNÉ PROJEVY, SLUŠNOST A ŠIKANA
 4. POVOLENO VE SKUPINĚ
 5. REKLAMA, PROPAGACE A FINANČNÍ NABÍDKY
 6. SCHVALOVÁNÍ VE SKUPINĚ
 7. SPAM
 8. VYNAŠENÍ INFORMáCIÍ
 9. ZAKÁZÁNO VE SKUPINĚ
 10. ŽÁDOST O MODERÁTORKA/MODERÁTORKU
Inzerát přidávat pouze ve formě: Název produktu, Cena produktum Popis produktu pod sebou a po předání produktu upravte příspěvek na PRODÁNO.
Nepřidávat příspěvky nebo přílohy bez náhledu (není k dispozici pro všechny ale jen pro určité lidi nebo autor nastavil nastavení příspěvku) to se týká i dlouhých odkazů.
Neurážejte členy ve FB skupině jako se týká do rodiny, na jméno, rasizmus, náboženství, identity a podobné. Je třeba se vyjadřovat slušné bez vulgárních slov nebo úrazu člena FB skupiny a hlavně na kapelu nebo fanklub. Není povoleno šikana jakéhokoli druhu a nebudou se tolerovat ponižující obsah ve FB skupině.
Příspěvek se musí týkat kapely KABÁT nebo Fanklubu a to pouze Fotky, Obrázky, Videa, Vysílání živě, GIFy, Ankety, Články, Označit akci, Nahlásit se (kde je KABÁT), Pocity/Aktivity a podobně.
Reklamy a Propagace ve skupině jsou zakázané a nemohou obsahovat jako neznámý odkaz, reklama z FB stránky na něco, sdílené příspěvky co se netýká ohledně kapely KABÁT nebo Fanklubu. Zakázány jsou i finanční nabídky ať už v příspěvku, ale nejčastěji jsou v komentářích.
Schvalování pro přidáním jsou otázky a zatržení ze souhlasem a to je automatické schvalování. Schvalování nové členy jen z Česká nebo Slovenská, jiné státy mají přísnější a to je jeden obsah špatný - ban navždy! Schvalování příspěvků je zatím momentálně pouze pro členy, který dostali unban (odbanování) na druhou šanci.
Nesdílejte stejný příspěvek, který je již ve FB skupině, můžete jej sdílet až minimálně po 24. hodinách.
Je přísné zakázáno vynašet informace o členu mimo FB skupiny a pomluvy v jiných skupinách nebo na jiných sociálních sítích.
Nepřidávejte ve skupině, které jsou v typu: Nesmyslný příspěvek (text: který nemá hlavu ani patu); Soubory, které jsou neznámé; Reels (kratká videa) kde nebude KABÁT nebo Fanklub; Oznamit polohu (pokud se to netýká KABÁT); Inzerát s lží; Nepřidávat revivalové kapely tu jen original nebo fanklub, který vlastní tuto FB skupinu a podobně.
Nežádejte o moderátora nebo moderátorku na FB skupině nebo na FB stránce je na to formulář a budete muset pouze počkat a ani nežádejte o posunuté nepomůže vám to.


Brzy zde bude seznam se členy, kteří porušovali pravidla ve FB skupině.


ŽÁDOST O UNBAN VE FB SKUPINĚ

  * → pole je povinné

  Vaše celé jméno na FB profil*

  Odkaz na váš FB profil*

  Váš email*

  a poučili jste se?*