BLACK FANS LIST

Black Fans List byl spuštěn na FB skupině ♫ ♥ ♪ KABÁT ♪ ♥ ♫, který je určen pro porušující členy FB skupiny. Jsou určena pravidla, která musí každý člen FB skupiny respektovat a dodržovat. Pokud člen FB skupiny porušuje pravidla má tresty a to jsou: 3x Upozornění, Odstavení na 24 hodin, Ban nebo Odstranění ze skupiny ale pokud člen není ze Slovenska nebo z Česka má tvrdší pravidla a to je ban za porušování pravidla.


 1. INZERÁT
 2. NEDOSTUPNÝ PŘÍSPĚVEK
 3. NENÁVISTNÉ PROJEVY, SLUŠNOST A ŠIKANA
 4. ODEPŘEN PŘÍSPĚVEK
 5. POVOLENÝ PŘÍSPĚVEK
 6. REKLAMA A PROPAGACE
 7. SCHVALOVÁNÍ VE SKUPINĚ
 8. SPAM
 9. ZBYTEČNÉ NAHLÁŠENÍ PŘÍSPĚVKU
 10. ŽÁDOST O MODERÁTORKA/MODERÁTORKU
Inzerát přidávat pouze ve formě: Název produktu, Cena produktu a Popis produktu.
Nepřidávat příspěvky nebo přílohy bez náhledu (není k dispozici pro všechny ale jen pro určité lidi nebo autor nastavil nastavení příspěvku) to se týká i dlouhých odkazů.
Neurážejte členy ve FB skupině jako se týká do rodiny, na jméno, rasizmus, náboženství, identity a podobné. Je třeba se vyjadřovat slušné bez vulgárních slov nebo úrazu člena FB skupiny a hlavně na kapelu nebo fanklub. Není povoleno šikana jakéhokoli druhu a nebudou se tolerovat ponižující obsah ve FB skupině.
Nepřidávejte příspěvky, které jsou v typu: Nesmyslný příspěvek (text), Požádat o doporučení, Nahlásit se (pokud se to netýká KABÁT koncertu), Setkejme se, Inzerát s lží a podobně. Hlavní nepřidávat revivalové kapely tu jen original nebo fanklub, který vlastní tuto FB skupinu.
Příspěvek se musí týkat kapely KABÁT nebo Fanklubu a to pouze Divacké party, Fotky, Obrázky, Videa, Vysílání živě, GIFy, Ankety, Články, Označit akci, Nahlásit se (kde je KABÁT), Pocity/Aktivity a podobně.
Reklamní a Propagační příspěvek jsou zakázané a nemohou obsahovat jako neznámý odkaz, reklama z FB stránky na něco, sdílené příspěvky co se netýká ohledně kapely KABÁT nebo Fanklubu.
Schvalování pro přidáním jsou otázky a zatržení ze souhlasem a to je automatické schvalování. Schvalování nové členy jen z Česká nebo Slovenská, jiné státy mají přísnější a to je jeden obsah špatný - ban navždy! Schvalování příspěvků je zatím momentálně pouze pro členy, který dostali unban (odbanování) na druhou šanci.
Nesdílejte stejný příspěvek, který je již ve FB skupině, můžete jej sdílet až minimálně po 24. hodinách.
Nenahlašujte příspěvky zbytečné, které neporušují pravidla.
Nežádejte o moderátora nebo moderátorku na FB skupině nebo na FB stránce je na to formulář a budete muset pouze počkat a ani nežádejte o posunuté nepomůže vám to.


Brzy zde bude seznam se členy, kteří porušovali pravidla ve FB skupině.


ŽÁDOST O UNBAN VE FB SKUPINĚ

  * → pole je povinné

  Vaše celé jméno na FB profil*

  Odkaz na váš FB profil*

  Váš email*

  a poučili jste se?*